Zonke imidlalo
EN

I-OTDR

Ikhaya> Imikhiqizo > I-OTDR

  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666580943536760.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1673504405414957.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1673504405877201.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1673504406289019.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1673504408704277.jpg

I-10-in-1 Multi-function OTDR TB-700

Hlangana nazo zonke izidingo zakho okungenzeka!

10 KU-1: VFL; OPM; OLS; I-OTDR; I-RJ45 (Ukuhlolwa Kwebanga Nokulandelana); I-OLA SE; Ukuhlolwa kokulahlekelwa; Ukukhanya kwe-LED; Ibhange Lamandla

Xhumana nathi
  • Ukucaciswa
  • Ukuhlela Ulwazi
  • Uphenyo
  • Play
  • Ividiyo
nombono1310 / 1550nm
Ibanga Lamandla22 / 20dB
Ukulungiselelwa kwebanga     Ubukhulu. 80km
IsixhumiI-adaptha ye-FC/UPC eshintshekayo noma wenze ngendlela oyifisayo 
Ububanzi be-Pulse5ns ~ 20μs
Indawo efile yomcimbi1m
I-Attenuation dead zone 7m
Umsebenzi we-OLSUbude begagasi obufanayo nesixhumi njenge-OtdR
Umsebenzi we-OPM+26~-50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, 2.5mm UPP
Umsebenzi we-VFL10mW, 2.5mm isixhumi sendawo yonke
StorageImemori yangaphakathi noma ikhadi le-TF(uyazikhethela)
Imbobo yamandla nedathaI-TYPE-C
Ibhange lamandlaUhlobo-A 3.7V, 5000mAh
Ukusebenza lokushisa 0~+50℃, <90% RH
Isitoreji Temperature-20~+70℃, <90% RH
Usayizi160 * 85 * 38mm
IsisindoMayelana ne-430g
Standard
  • Ukuthwala Isikhwama
  • CD
  • Manual
  • Isitifiketi Samandla
  • Iphakethe Ibhokisi
  • Uhlobo C lwe-adaptha ye-AC/DC
Ulwazi loku-oda:

TB-700-FCU, OTDR FC/UPC isixhumi

TB-700-SCU, OTDR SC/UPC isixhumi

TB-700-SCA, OTDR SC/APC isixhumi


Xhumana nathi
I-Datasheet & Imanuwali

I-OTDR TB-700

I-OTDR TB-700 INCWADI


phezulu